Dick en Richard gingen door met hun zoektocht naar de ultieme 6mm SciFi regelset. Tot op heden hebben ze hem nog niet gevonden. Je komt snel in een ik zie het dus is het dood systeem terecht. Of Kill it from orbit.
Dat is natuurlijk geen reden om in de tussentijd geen troepen en scenery te schilderen. Dick kan inmiddels een aardige stad bouwen.
En SciFi bomen. (Kunnen doubleren als explosies denk ik.).
Alex kwam langs om zijn kenningsmaking met StarWars Armada voort te zetten.
Ik denk dat de verzameling schepen bij de diverse leden die van het Imperium in aantal ruimschoots overstijgt.
Het blijft dan ook een leuke set voor mensen die van ruimtespellen met grote schepen houden (voor fighters neem je X-Wing natuurlijk.).
En de modellen zijn pre-painted.
Erwin en Evert gingen naar WO1 met Blood and Valor.
In dit scenario braken ze alletwee uit naar een dorp in niemandsland.
Met tanksupport aan beide kanten.
The Silver Bayonet is een skirmish spel dat zich afspeelt tijdens de Napoleontische oorlogen en ervan uitgaat dat er monsters en magie zijn.
Kleine tafels met hoog intensiteit oorlogvoeren tussen de teams en met de monsters uit de omgeving. Er zit uiteraard ook een campagne systeem in.
Over campagne gesproken: Petra D&D de er op los met haar party.
Dit keer op bezoek bij de Duistere Tempel. Zijn ook maar mensen, die schaduwen.
Bernd is overigens zwanger van Marcel. (Een Tweeling!). Ze gaan binnenkort trouwen.
Ik knutselde verder en besprak met de aanwezigen de toestand in de wereld.
En leverde bases Indiers af voor Strength and Honor.
Olifanten!
Cavalerie.
En zware en lichte strijdwagens.
Tot over 2 weken! Het Pinksterweekeinde zijn we er niet.
Comments are closed.